Ціни
Котеджі в Карпатах (Мигово)
Відділ продаж: +38 (099) 974-09-84 +38 (097) 734-20-81
Котеджі в Карпатах:

Горгани – найкращий відпочинок в Карпатах!

Горгани визнають одним з  найдикіших і малонаселених регіонів Карпат. А як відомо, все невідоме і дике притягує.

Горгани – це система гострий і крутих гірських хребтів, протяжність яких становить 40х80 кілометрів. Вони зовсім не схожі на більшість гірських шапок Карпат, які мають куполоподібна форму і покриті лісом. Вершини Горган покриті незвичайними кам’яними розсипами, які формують великі кам’яні річки і озера. Як правило, відпочинок в Горганах в котеджах в Карпатах починається класичним маршрутом, який починається з селища Осмолода і веде до хребтів Сивуля і Ігровець.

На жаль, складно знайти хорошу карту Горган на нашій мові – залишилися лише старіваріанти в інтернеті. Але існує карта на чеській мові, яка дуже ретельно складена. Заблукати в Горганах дуже складно, оскільки маршрути в цих горах добре промарковані відповідно до пунктів, написами і покажчиками на чеській карті.

Відпочинок у карпатських горах (а особливо, в Горганах, в котеджах в Карпатах) неможливий без якісного спорядження. Особливо важливою є взуття, неодмінно водонепроникна. Одяг також повинна бути дуже теплою і непромокаючої. Коттеджі в Карпатах – старовинні будиночки, які манять красою меблів і запахом глінтвейну.

Що ж стосується того, куди ви повернетесь після захопливого походу, то котеджі в Карпатах “Шале Фльорі” стануть чудовим притулком для вашої стомленої компанії. Приватні котеджі в Карпатах – що може бути краще, коли ви, втомившись після важкого переходу, або прогулянок по горам, повертаєтесь, щоб відпочити?

Відправляйтеся в Горгани під час осінньої поїздки в Карпати – зробіть відпустку неповторноюв котеджах в Карпатах!