Ціни
Котеджі в Карпатах (Мигово)
Відділ продаж: +38 (099) 974-09-84 +38 (097) 734-20-81
Котеджі в Карпатах:

Літо в Карпатах

Гірськолижний спорт – не єдиний вид відпочинку, який можуть запропонувати Буковинські Карпати. Влітку тут також є чим зайнятися – пішоходні прогулянки, катання на велосипедах, конях, квадроциклах, все це і багато іншого все більше привертає сюди туристів влітку. До того ж, на сьогоднішній день всім відомо, що відпочинок у горах не менш корисний, ніж на морському узбережжі.

Щоб оздоровитись в Карпатах достатньо просто зануритись у світ тиші і спокою, решту зробить за Вас оточення – сосновий ліс, «дихаючі» стіни зрубу, прогулянки вздовж гірської річки повернуть Вам енергію, впевненість у власних силах і бадьорість, і все це без зайвого навантаження на організм. Після відпочинку в Карпатах не виникає бажання «відпочити від відпочинку», яке часто з’являється після перебування на галасливих морських курортах. Сильна літня спека тут відчувається легше, організм переносить менший стрес.

А для любителів пізнавального туризму мандрівка буковинськими землями принесе незабутній досвід і збагатить новими враженнями – адже унікальне розташування й історія Буковини настільки цікаві, що Ви забажаєте відкривати для себе цей куточок на мапі ще багато разів.