Ціни
Котеджі в Карпатах (Мигово)
Відділ продаж: +38 (099) 974-09-84 +38 (097) 734-20-81
Котеджі в Карпатах:

Осінь в Карпатах – відпочинь наповну!

Осінній карпатський відпочинок приваблює туристів в першу чергу тим, що спекотний літній сезон спадає і, відповідно, зменшується ажіотаж на відпочинок в горах, а ціни на проживання опускаються до дуже привабливого рівня. До того ж температура повітря і ясне небо на початку осені завжди радують око. А сонячні та теплі дні не можуть зіпсуватися короткочасними дощами – завдяки їм ліси Карпатські наче оживають, щоб обдарувати гостей своїх плодами осені.

Чим б не зайнявся турист на відпочинку в осінню пору, завжди він буде відчувати спокій і умиротворення. Як правило, в такий час мало гучних компаній в ресторанах і кафе, а термальні басейни в Берегово чи Косино не надто заповнені людьми. Закарпатські замки восени дозволять насолодитися духом часу, а чани в Лумшорах бронюються в будь-який зручний для Вас час.

Погода в цей час вже перестала підносити сюрпризи, тому можна відмінно провести час в екскурсії, не страждаючи від спеки. На початку осені в лісах Карпат багато чорниці, лісової ожини, а також деяких грибів – підберезників і красноголовців. А ось білих грибів ще не так багато – їх сезон починається в середині жовтня.

Практично всюди в Карпатах спостерігається істотне зниження цін на приватні будинки, котеджі і номери. Така обставина може допомогти заощадити гроші на відпустці, продовжити його або зробити більш приємним і різноманітним.

Відкрийте для себе незвичайний світ осінніх Карпат!