Ціни
Котеджі в Карпатах (Мигово)
Відділ продаж: +38 (099) 974-09-84 +38 (097) 734-20-81
Котеджі в Карпатах:

Осінні канікули

Золота осіння пора – це улюблена пора поетів і романтиків. Вона ежегодічно радує нас залишками сонячних днів напередодні наступаючої зими. Але як тільки з неба поллються затяжні холодні дощі, то так і хочеться повернутися у льотну пору. Не варто засмучуватися, адже осінні дні можна перетворити на захоплююче і захоплююча пригода, яка подарує незабутній відпочинок в котеджах в Карпатах.

На початку осіннього сезону туристів чекають фестивальні традиції краю. Наприклад, у Рахові проходить фестиваль гуцульської бринзи. Ви зможете дізнатися про стародавні традиції виготовлення сиру з овечого молока, спробувати його і розважитися на грандіозному гала-концерті на честь фестивалю.

Осінній відпочинок в котеджах в Карпатах – це колорит і справжні емоції. Перша неділя жовтня запрошує
Вас відзначити з Ужгородом день міста. Майбутня подія перетворює столицю Закарпаття в справжнє свято.

Не менш важливою подією осені є Bereg Fest «Дружба без кордонів». У 2013 році в кінці жовтня буде проведено ювілейний 50-й фестиваль в місті Берегово. Організатори обіцяють найграндіозніший фестиваль з усіх проведених раніше. фестивальне місто, який наповнений роздоллям ярмарків, музикою і веселими компаніями.

Багата природа Карпат і Закарпаття запрошує Вас насолодитися щедрістю і красотами краю, які дарує осінь. У цей час гірські схили буквально всипані білими грибами та корисної ожиною.

Проведіть осінні канікули в котеджах в Карпатах! Зробіть свій відпочинок незабутнімв котеджах в Караптах!