Ціни
Котеджі в Карпатах (Мигово)
Відділ продаж: +38 (099) 974-09-84 +38 (097) 734-20-81
Котеджі в Карпатах:

Осінній відпочинок в Карпатах: де варто побувати?

Карпати – це дивовижне місце, яке приваблює туристів у всі пори року. Але на думку багатьох, ці гори найпрекрасніші саме восени. Осіння пора тут – це час, коли все навколо в золотисто-багряних шатах і представляє особливу зворушливо зачаровує картину. У таку пору року дуже популярний зелений туризм – походи в ліс за грибами та ягодами, а також лікарськими рослинами.

Щоб отримати максимум вражень від відпочинку в Карпатах восени, потрібно ретельно спланувати свій майбутній маршрут. Ми радимо відвідати такі місця:

1. Селище Ворохта

Це дивовижне місце, яке є, свого роду, символом гірської краси. Тут і швидкі гірські річки, і шумливі водоспади. У Ворохті надзвичайно корисні при хворобах дихальних шляхів хвойне повітря. Селище також відрізняється безліччю пам’яток, серед яких – дуже стара церква Пресвятої Трійці (побудована в 17 столітті), Говерла, Чорногірський масив і так звані «Скелі
Довбуша».

2. Верховина

Тут розкриваються види на найвищі вершини і хребти гір, якщо піднятися на висоту 600 м над рівнем моря. Це один з центрів культури гуцулів, поряд з якою знаходяться не менш цікаві гори Синиця, гармаш, Мазурка, а також село Шешори. Верховина надихає до створення чогось прекрасного.


3. Яремче

Це справжня перлина Карпат, гарне місто з автентичної архітектурою. В Яремче розташовується безліч пам’ятників культури – крайовий музей, старовинні церкви, пам’ятник Довбушу і печера, названа на його честь. Місто є дуже відомим символом Карпат і гірськолижним курортом з безліччю будинків відпочинку, санаторіїв. Восени тут цікавий рафтинг, кінні екскурсії, катання на канатній дорозі.

Приїздіть у Карпати – зробіть свій відпочинок незабутнім!