Ціни
Котеджі в Карпатах (Мигово)
Відділ продаж: +38 (099) 974-09-84 +38 (097) 734-20-81
Котеджі в Карпатах:

Осіння казка в Карпатах

Осіння пора в Карпатах – це захоплююче і неперевершене час, коли можна отримати море теплих спогадів і радості. Гори прекрасні весь рік, а особливо восени, коли вони покриті золотом лісової прапори.

Карпати – це дивно чисте повітря і кристально прозорі джерела мінеральної води. Це радість і краси для туриста. Особливо восени, коли все навколо одягає золоту одяг.

У карпатському регіоні повітря складається з суміші озону і ароматів хвої, а ландшафти мають дивовижну красу. Під час осіннього відпочинку в Карпатах Ви зможете зайнятися безліччю приємних дрібниць, які часто незаслужено забуваються в інші сезони: відвідати селища в горах і дерев’яні церкви, почути чарівні звуки карпатської трембіти, побачити чудові водоспади і бурхливі річки.

Побувавши в Карпатах восени, обов’язково потрібно зайти в закарпатські колиби та скуштувати страви національної кухні.

Господарі завжди буду раді гостям, вони повідають безліч захоплюючих історій, а смачний ситний обід буде гарантовано!
Дуже часто Карпати восени більш привабливі, ніж узимку. Якщо хочете покататися на квадроциклах або поучавствовать в рафтингу по гірській річці – ласкаво просимо в Карпати! Приїжджайте дружною компанією – відпочинок від цього стане ще веселіше. Ви нітрохи не пошкодуєте!