Ціни
Котеджі в Карпатах (Мигово)
Відділ продаж: +38 (099) 974-09-84 +38 (097) 734-20-81
Котеджі в Карпатах:

Розваги

Басейн

Літній відпочинок в котеджному комплексі «Шале Флері» стане для Вас незабутнім. З приходом тепла, для комфорту наших гостей на території комплексу функціонує відкритий басейн з терасою, обладнаної шезлонгами, який органічно вписався в навколишній пейзаж. Тут Ви із задоволенням проведете час ніжачись в променях Карпатського сонця, вдихаючи аромат свіжого гірського повітря.

Коттеджи в карпатах - БассейнБассейн в Мигово

Скеледром + канатний містечко.

У пішій доступності від котеджного комплексу «Шале Флері» розташований спеціально обладнаний скалодром з мотузковим парком. Не тільки діти, а й дорослі тут можуть з успіхом реалізувати свої навички спритності і фізичної підготовки під керівництвом і під наглядом досвідчених інструкторів.

Экстремальный скалодромКанатная дорога

Роллердром (20 * 40 метрів) з прокатом обладнання

На території комплексу Мигово розташований окремий ролер-парк з ідеально рівним бетонним покриттям розміром 20х40м з безпечними бортами. У вечірній час майданчик висвітлюється. Прокат пропонує хороші сучасні моделі роликів будь-яких розмірів.

Роллердром в КарпатахОтдых после покатушек

Прокат велосипедів та квадроциклів.

Для любителів активного відпочинку є прекрасна можливість ближче познайомиться з мальовничими місцями Буковинських Карпат. Для цього Ви можете орендувати велосипеди для сімейної прогулянки. Ну а для любителів екстремального відпочинку є прекрасна можливість здійснити незабутню прогулянку на квадроциклі і навіть на всюдиході.

Активный отдых на квадроциклах в КарпатахВелосипед - лучший железный друг

Кінні прогулянки

Відпочиваючи в котеджному комплексі «Шале Флері» у Вас є також прекрасна можливість здійснювати кінні прогулянки. Верхова їзда в Карпатах подарує Вам масу вражень та емоцій, дасть можливість стикнутися з природою, відпочити на свіжому повітрі.

Конная прогулка зимой в карпатахКонная прогулка на природе