Ціни
Котеджі в Карпатах (Мигово)
Відділ продаж: +38 (099) 974-09-84 +38 (097) 734-20-81
Котеджі в Карпатах:

Вперед за пригодами, або чим гори краще моря?

З приходом весни кожен з нас починає замислюватися над літньою відпусткою. Всім нам хочеться оздоровити своє стомлене тлінне тіло офісного працівника, зцілити маніакально-депресивні душевні рани, нанесені в результаті запеклих боїв з вимогливим начальством і милими колегами по роботі протягом усього робочого року. Виникає закономірне питання, де ж краще відпочити і тілом, і душею, щоб відновити втрачений баланс? Спробуємо розібратися.

Для початку варто визначити, який відпочинок Ви хочете отримати – активний або пасивний? Хочете Ви мляво валятися на пляжі, слухаючи крики чайок і плескіт хвиль, або ж насолоджуватися неймовірної краси гірськими пейзажами і вдихати кришталево-чисте повітря Карпат? Здавалося б, вибір очевидний – пасивним відпочивальникам на пляж, активним – в гори. Однак, це не зовсім так.

Активний відпочинок на морі обмежується хіба що поїздками на банані в зграйці таких же відпочиваючих, які чекають не дочекаються, коли їх скине у море черговою повітряною хвилею, або прогулянками по місту (за умови, що Ви приїхали відпочивати в місто, де є щось крім пивних і шашличних). Тому пасивний відпочинок залишається поза конкуренцією. Залишається одне питання, чи не набридне Вам весь час гріти кісточки під палючим сонцем, слухати крики “Креветки, пахлава медова”?

Відпочинок “два в одному” для всієї сім’ї!

Якщо Ви виберете в якості літньої відпустки відпочинок в Карпатах, Ви зможете поєднати і активний, і пасивний відпочинок. Щоб розслабитися від напружених буднів, перші кілька днів Ви можете провести біля басейну, радіючи теплому літньому сонечку і насолоджуючись тишею і спокоєм. Вам не потрібно буде турбуватися про те, щоб вчасно зайняти місце на пляжі і про те, щоб Ваші лежаки не потягнув хтось більш спритний.

Бази відпочинку в Карпатах розраховані на певну кількість осіб, а розмір території дає можливість не заважати один одному. Крім того, Ви можете піти на річку і викупатися в цілющій і підбадьорливій ​​гірській річці.

Для сніданків, обідів і вечерь можна відвідати кафе і ресторани, які запропонують страви, як європейської, так і традиційної української кухні. Крім того, Ви зможете покуштувати колоритні страви Карпатського краю, які Вам більше ніде не подадуть! Домашня бринза, юшки з грибів, дуже смачні соління і т.д.

Коли ж Вам набридне таке проведення часу, Ви зможете поринути у вихор розваг і подорожей. Прогулянки на конях по красивих місцях, незабутні поїздки на велосипедах і квадроциклах, риболовля, прогулянки по лісах, екскурсійні програми по Карпатських пам’ятках – такий відпочинок не забудеться Вам ніколи. Влітку на гірськолижних курортах також працюють підйомники, і Ви зможете піднятися наверх, і помилуватися незвичайними пейзажами.

Після веселого дня, повного емоцій і вражень, Вас гостинно зустріне котеджний комплекс “Шале Флері”. Ви зможете відпочити в комфортабельних котеджах, прийняти душ і відмінно виспатися. Така відпустка не забудеться ніколи, наповнить Вас силами і енергією для подальших сутичок з усіма мінливостями сучасного світу!

Приємного Вам відпочинку!